Wybierz plan służby dla osoby:

Sobota - 25.09 g. 18:00 Msza Święta SOBOTA WIECZÓR

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Smolej Michał,

Niedziela - 26.09 g. 06:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Cuber Gracjan, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Michał,

Niedziela - 26.09 g. 08:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Jeleń Jakub, Koziorz Gabriel, Smolej Mateusz, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Niedziela - 26.09 g. 09:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr,

Niedziela - 26.09 g. 11:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Niedziela - 26.09 g. 12:15 Msza Święta NIEDZIELNA

Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Niedziela - 26.09 g. 16:30 Nabożeństwo

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł,

Niedziela - 26.09 g. 17:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł,

Poniedziałek - 27.09 g. 06:30 Msza Święta

Konieczny Dawid, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian,

Poniedziałek - 27.09 g. 18:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Wtorek - 28.09 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Goik Maksymilian, Konowski Arkadiusz, Kroczek Patryk,

Wtorek - 28.09 g. 18:00 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Środa - 29.09 g. 06:30 Msza Święta

Jeleń Jakub, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał, Zątek Jakub,

Środa - 29.09 g. 17:30 Nabożeństwo

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Środa - 29.09 g. 18:00 Msza Święta

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Czwartek - 30.09 g. 06:30 Msza Święta

Balon Marek, Klimek Szymon, Konieczny Dawid, Słomka Andrzej,

Czwartek - 30.09 g. 17:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Piątek - 01.10 g. 06:30 Msza Święta

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr,

Piątek - 01.10 g. 17:15 Różaniec

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Piątek - 01.10 g. 18:00 Msza Święta

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Piątek - 01.10 g. 19:00 Msza Młodzieżowa

Adamik Jakub, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 02.10 g. 06:30 Msza Święta

Cepak Aleksander, Kołodziej Paweł, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 02.10 g. 10:00 Zbiórka sobotnia

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Balon Marek, Cepak Aleksander, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 02.10 g. 13:00 Ślub

Nie wyznaczono

Sobota - 02.10 g. 14:00 Msza Święta DODATKOWA

Nie wyznaczono

Sobota - 02.10 g. 15:00 Msza Święta DODATKOWA

Nie wyznaczono

Sobota - 02.10 g. 17:15 Różaniec

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Sobota - 02.10 g. 18:00 Msza Święta SOBOTA WIECZÓR

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Niedziela - 03.10 g. 06:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł, Wilczak Maksymilian,

Niedziela - 03.10 g. 08:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,

Niedziela - 03.10 g. 09:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Niedziela - 03.10 g. 11:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Włoch Piotr,

Niedziela - 03.10 g. 12:15 Msza Święta NIEDZIELNA

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Niedziela - 03.10 g. 16:15 Różaniec

Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Sobczyk Wojciech,

Niedziela - 03.10 g. 17:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Sobczyk Wojciech,

Poniedziałek - 04.10 g. 06:30 Msza Święta

Konieczny Dawid, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian,

Poniedziałek - 04.10 g. 17:15 Różaniec

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Poniedziałek - 04.10 g. 18:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Wtorek - 05.10 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Goik Maksymilian, Konowski Arkadiusz, Kroczek Patryk,

Wtorek - 05.10 g. 17:15 Różaniec

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Wtorek - 05.10 g. 18:00 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Środa - 06.10 g. 06:30 Msza Święta

Jeleń Jakub, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał, Zątek Jakub,

Środa - 06.10 g. 17:15 Różaniec

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Środa - 06.10 g. 18:00 Msza Święta

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Czwartek - 07.10 g. 06:30 Msza Święta

Balon Marek, Klimek Szymon, Konieczny Dawid, Słomka Andrzej,

Czwartek - 07.10 g. 17:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Czwartek - 07.10 g. 17:30 Różaniec

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Piątek - 08.10 g. 06:30 Msza Święta

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr,

Piątek - 08.10 g. 17:15 Różaniec

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Piątek - 08.10 g. 18:00 Msza Święta

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Sobota - 09.10 g. 06:30 Msza Święta

Balon Marek, Jeleń Jakub, Kołodziej Paweł,

Sobota - 09.10 g. 07:15 Msza Święta DODATKOWA

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Cepak Aleksander, Durok Kacper, Goik Franciszek, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Klimek Szymon, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 09.10 g. 13:00 Msza Święta DODATKOWA

Sobczyk Wojciech,

Sobota - 09.10 g. 17:15 Różaniec

Nie wyznaczono

Sobota - 09.10 g. 18:00 Msza Święta SOBOTA WIECZÓR

Nie wyznaczono

Niedziela - 10.10 g. 06:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Sobczyk Wojciech,

Niedziela - 10.10 g. 08:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł, Wilczak Maksymilian,

Niedziela - 10.10 g. 09:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,

Niedziela - 10.10 g. 11:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Niedziela - 10.10 g. 12:15 Msza Święta NIEDZIELNA

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Włoch Piotr,

Niedziela - 10.10 g. 16:15 Różaniec

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Niedziela - 10.10 g. 17:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Poniedziałek - 11.10 g. 06:30 Msza Święta

Konieczny Dawid, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian,

Poniedziałek - 11.10 g. 17:15 Różaniec

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Poniedziałek - 11.10 g. 18:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Wtorek - 12.10 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Goik Maksymilian, Konowski Arkadiusz, Kroczek Patryk,

Wtorek - 12.10 g. 17:15 Różaniec

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Wtorek - 12.10 g. 18:00 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Środa - 13.10 g. 06:30 Msza Święta

Jeleń Jakub, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał, Zątek Jakub,

Środa - 13.10 g. 17:15 Różaniec

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Środa - 13.10 g. 18:00 Msza Święta

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Czwartek - 14.10 g. 06:30 Msza Święta

Balon Marek, Klimek Szymon, Konieczny Dawid, Słomka Andrzej,

Czwartek - 14.10 g. 17:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Czwartek - 14.10 g. 17:30 Różaniec

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Piątek - 15.10 g. 06:30 Msza Święta

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr,

Piątek - 15.10 g. 17:15 Różaniec

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Piątek - 15.10 g. 18:00 Msza Święta

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Sobota - 16.10 g. 06:30 Msza Święta

Cepak Aleksander, Kołodziej Paweł, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 16.10 g. 10:00 Zbiórka sobotnia

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Balon Marek, Cepak Aleksander, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 16.10 g. 17:15 Różaniec

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł, Wilczak Maksymilian,

Sobota - 16.10 g. 18:00 Msza Święta SOBOTA WIECZÓR

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł, Wilczak Maksymilian,

Niedziela - 17.10 g. 06:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Niedziela - 17.10 g. 08:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Sobczyk Wojciech,

Niedziela - 17.10 g. 09:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł, Wilczak Maksymilian,

Niedziela - 17.10 g. 11:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,

Niedziela - 17.10 g. 12:15 Msza Święta NIEDZIELNA

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Niedziela - 17.10 g. 16:15 Różaniec

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Włoch Piotr,

Niedziela - 17.10 g. 17:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Włoch Piotr,

Poniedziałek - 18.10 g. 06:30 Msza Święta

Konieczny Dawid, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian,

Poniedziałek - 18.10 g. 17:15 Różaniec

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Poniedziałek - 18.10 g. 18:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Wtorek - 19.10 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Goik Maksymilian, Konowski Arkadiusz, Kroczek Patryk,

Wtorek - 19.10 g. 17:15 Różaniec

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Wtorek - 19.10 g. 18:00 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Środa - 20.10 g. 06:30 Msza Święta

Jeleń Jakub, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał, Zątek Jakub,

Środa - 20.10 g. 17:15 Różaniec

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Środa - 20.10 g. 18:00 Msza Święta

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Czwartek - 21.10 g. 06:30 Msza Święta

Balon Marek, Klimek Szymon, Konieczny Dawid, Słomka Andrzej,

Czwartek - 21.10 g. 17:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Czwartek - 21.10 g. 17:30 Różaniec

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Piątek - 22.10 g. 06:30 Msza Święta

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr,

Piątek - 22.10 g. 17:15 Różaniec

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Piątek - 22.10 g. 18:00 Msza Święta

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Sobota - 23.10 g. 06:30 Msza Święta

Cepak Aleksander, Kołodziej Paweł, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 23.10 g. 10:00 Zbiórka sobotnia

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Balon Marek, Cepak Aleksander, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 23.10 g. 17:15 Różaniec

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,

Sobota - 23.10 g. 18:00 Msza Święta SOBOTA WIECZÓR

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,

Niedziela - 24.10 g. 06:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Włoch Piotr,

Niedziela - 24.10 g. 08:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Niedziela - 24.10 g. 09:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Sobczyk Wojciech,

Niedziela - 24.10 g. 11:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł, Wilczak Maksymilian,

Niedziela - 24.10 g. 12:15 Msza Święta NIEDZIELNA

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,

Niedziela - 24.10 g. 16:15 Różaniec

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Niedziela - 24.10 g. 17:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Poniedziałek - 25.10 g. 06:30 Msza Święta

Konieczny Dawid, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian,

Poniedziałek - 25.10 g. 17:15 Różaniec

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Poniedziałek - 25.10 g. 18:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Wtorek - 26.10 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Goik Maksymilian, Konowski Arkadiusz, Kroczek Patryk,

Wtorek - 26.10 g. 17:15 Różaniec

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Wtorek - 26.10 g. 18:00 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Smolej Michał,

Środa - 27.10 g. 06:30 Msza Święta

Jeleń Jakub, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał, Zątek Jakub,

Środa - 27.10 g. 17:15 Różaniec

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Środa - 27.10 g. 18:00 Msza Święta

Konowski Arkadiusz, Koziorz Gabriel, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub,

Czwartek - 28.10 g. 06:30 Msza Święta

Balon Marek, Klimek Szymon, Konieczny Dawid, Słomka Andrzej,

Czwartek - 28.10 g. 17:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Czwartek - 28.10 g. 17:30 Różaniec

Cuber Gracjan, Gołąb Kacper, Smolej Mateusz,

Piątek - 29.10 g. 06:30 Msza Święta

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr,

Piątek - 29.10 g. 17:15 Różaniec

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Piątek - 29.10 g. 18:00 Msza Święta

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk,

Sobota - 30.10 g. 06:30 Msza Święta

Cepak Aleksander, Kołodziej Paweł, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 30.10 g. 10:00 Zbiórka sobotnia

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Balon Marek, Cepak Aleksander, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 30.10 g. 17:15 Różaniec

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Sobota - 30.10 g. 18:00 Msza Święta SOBOTA WIECZÓR

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Niedziela - 31.10 g. 06:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Jeleń Jakub, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub, Zątek Jakub,

Niedziela - 31.10 g. 08:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Kroczek Patryk, Włoch Piotr,

Niedziela - 31.10 g. 09:30 Msza Święta NIEDZIELNA

Balon Marek, Cepak Aleksander, Gołąb Kacper, Klimek Szymon,

Niedziela - 31.10 g. 11:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Goik Maksymilian, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Sobczyk Wojciech,

Niedziela - 31.10 g. 12:15 Msza Święta NIEDZIELNA

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Kołodziej Paweł, Wilczak Maksymilian,

Niedziela - 31.10 g. 16:15 Różaniec

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,

Niedziela - 31.10 g. 17:00 Msza Święta NIEDZIELNA

Cuber Gracjan, Koziorz Gabriel, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej,