Wybierz plan służby dla osoby:

Czwartek - 22.10 g. 06:30 Msza Święta

Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Konieczny Dawid, Słomka Andrzej,

Czwartek - 22.10 g. 17:00 Msza Święta

Adamik Mateusz, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał,

Czwartek - 22.10 g. 17:30 Różaniec

Adamik Mateusz, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał,

Piątek - 23.10 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Koziorz Gabriel, Słomka Andrzej, Waligóra Jakub,

Piątek - 23.10 g. 17:15 Różaniec

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Kroczek Patryk,

Piątek - 23.10 g. 18:00 Msza Święta

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Kroczek Patryk,

Sobota - 24.10 g. 06:30 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Włoch Piotr,

Sobota - 24.10 g. 10:00 Zbiórka sobotnia

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Cepak Aleksander, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Gorzkiewicz Mateusz, Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech, Szczepanek Dominik, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 24.10 g. 17:15 Różaniec

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Klimek Szymon, Zątek Jakub,

Sobota - 24.10 g. 18:00 MSZA ŚWIĘTA SOBOTA WIECZÓR

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Klimek Szymon, Zątek Jakub,

Niedziela - 25.10 g. 06:30 Msza Święta

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Klimek Szymon, Zątek Jakub,

Niedziela - 25.10 g. 08:00 Msza Święta

Cepak Aleksander, Konieczny Dawid, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub,

Niedziela - 25.10 g. 09:30 Msza Święta

Cuber Gracjan, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian, Ziajka Bartłomiej,

Niedziela - 25.10 g. 11:00 Msza Święta

Hachuła Adrian, Konowski Arkadiusz, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Niedziela - 25.10 g. 12:15 Msza Święta

Jarosz Mateusz, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Szczepanek Dominik, Włoch Piotr,

Niedziela - 25.10 g. 16:15 Różaniec

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Gorzkiewicz Bartłomiej, Gorzkiewicz Mateusz, Jeleń Jakub,

Niedziela - 25.10 g. 17:00 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Gorzkiewicz Bartłomiej, Gorzkiewicz Mateusz, Jeleń Jakub,

Poniedziałek - 26.10 g. 06:30 Msza Święta

Kołodziej Paweł, Konieczny Dawid, Waligóra Jakub,

Poniedziałek - 26.10 g. 17:15 Różaniec

Gołąb Kacper, Koziorz Gabriel, Smolej Mateusz, Wilczak Maksymilian,

Poniedziałek - 26.10 g. 18:00 Msza Święta

Gołąb Kacper, Koziorz Gabriel, Smolej Mateusz, Wilczak Maksymilian,

Wtorek - 27.10 g. 06:30 Msza Święta

Cuber Gracjan, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech,

Wtorek - 27.10 g. 17:15 Różaniec

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Wtorek - 27.10 g. 18:00 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Jeleń Jakub, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Środa - 28.10 g. 06:30 Msza Święta

Gołąb Kacper, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Wilczak Maksymilian, Zątek Jakub,

Środa - 28.10 g. 17:15 Różaniec

Cuber Gracjan, Konowski Arkadiusz, Sobczyk Wojciech,

Środa - 28.10 g. 18:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Konowski Arkadiusz, Sobczyk Wojciech,

Czwartek - 29.10 g. 06:30 Msza Święta

Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Konieczny Dawid, Słomka Andrzej,

Czwartek - 29.10 g. 17:00 Msza Święta

Adamik Mateusz, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał,

Czwartek - 29.10 g. 17:30 Różaniec

Adamik Mateusz, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Smolej Michał,

Piątek - 30.10 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Koziorz Gabriel, Słomka Andrzej, Waligóra Jakub,

Piątek - 30.10 g. 17:15 Różaniec

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Kroczek Patryk,

Piątek - 30.10 g. 18:00 Msza Święta

Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Kroczek Patryk,

Sobota - 31.10 g. 06:30 Msza Święta

Cepak Aleksander, Durok Kacper, Konowski Arkadiusz, Włoch Piotr,

Sobota - 31.10 g. 10:00 Zbiórka sobotnia

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Cepak Aleksander, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Gorzkiewicz Mateusz, Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech, Szczepanek Dominik, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Sobota - 31.10 g. 17:15 Różaniec

Kołodziej Paweł, Konieczny Dawid, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub,

Sobota - 31.10 g. 18:00 MSZA ŚWIĘTA SOBOTA WIECZÓR

Kołodziej Paweł, Konieczny Dawid, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub,

Sobota - 31.10 g. 23:45 BONUS +16pkt.

Nie wyznaczono

Niedziela - 01.11 g. 06:30 Msza Święta

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Gorzkiewicz Bartłomiej, Gorzkiewicz Mateusz, Jeleń Jakub,

Niedziela - 01.11 g. 08:00 Msza Święta

Durok Kacper, Gołąb Kacper, Klimek Szymon, Zątek Jakub,

Niedziela - 01.11 g. 09:30 Msza Święta

Cepak Aleksander, Konieczny Dawid, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Waligóra Jakub,

Niedziela - 01.11 g. 11:00 Msza Święta

Cuber Gracjan, Słomka Andrzej, Sobczyk Wojciech, Wilczak Maksymilian, Ziajka Bartłomiej,

Niedziela - 01.11 g. 12:15 Msza Święta

Hachuła Adrian, Konowski Arkadiusz, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr,

Niedziela - 01.11 g. 15:00 UROCZYSTE NABOŻEŃSTWO

Adamik Jakub, Adamik Mateusz, Cepak Aleksander, Cuber Gracjan, Durok Kacper, Goik Maksymilian, Gołąb Kacper, Gorzkiewicz Mateusz, Jarosz Mateusz, Jeleń Jakub, Klimek Szymon, Kołodziej Paweł, Konowski Arkadiusz, Konieczny Dawid, Koziorz Gabriel, Kroczek Patryk, Madeja Paweł, Madeja Piotr, Skrobisz Piotr, Słomka Andrzej, Smolej Mateusz, Smolej Michał, Sobczyk Wojciech, Szczepanek Dominik, Waligóra Jakub, Wilczak Maksymilian, Włoch Piotr, Zątek Jakub,

Niedziela - 01.11 g. 17:00 Msza Święta

Jarosz Mateusz, Kołodziej Paweł, Koziorz Gabriel, Szczepanek Dominik, Włoch Piotr,