PLAN SŁUŻBY

Adamik Jakub

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Adamik Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Balon Dominik

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Balon Marek

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Brzenk Adrian

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Brzezina Dawid

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Cepak Olek

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Cuber Gracjan

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Durok Kacper

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Goik Maksymilian

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Gołąb Kacper

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Gorzkiewicz Bartłomiej

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Gorzkiewicz Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Hachuła Adrian

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Jagla Bartosz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Jarosz Maciej

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Jarosz Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Jeleń Jakub

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Kapral Borys

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Kapuściok Dawid

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Karwath Karol

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Klekociuk Kacper

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Klimek Bartłomiej

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Klimza Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Klimek Szymon

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Kołodziej Paweł

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Konowski Arek

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Konieczny Dawid

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Koziorz Gabriel

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Kroczek Patryk

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Król Wojciech

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Kulik Bartosz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Madeja Paweł

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Madeja Piotr

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Malczewski Adam

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Mołczan Jakub

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Moskal Bartek

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Moskal Patryk

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Nowrocki Dawid

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Orzechowski Tomek

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Pastwa Szymon

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Pitera Karol

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Powązka Rafał

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Pustelnik Michał

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Pyras Kornel

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Pyras Krzysztof

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Saternus Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Siedlaczek Damian

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Siedlaczek Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Skrobisz Kamil

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Skrobisz Piotr

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Śliwka Piotr

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Słomka Andrzej

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Smolej Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Smolej Michał

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Sobczyk Wojciech

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Stania Dawid

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Staniucha Szymon

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Szczepanek Dominik

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Szymik Bartłomiej

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Szymik Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Szymański Piotr

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Szymański Wojciech

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Twardoch Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Waligóra Jakub

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Wilczak Maksymilian

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Włoch Piotr

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Zątek Jakub

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Ziajka Bartek

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Ziajka Dominik

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00

Ziajka Mateusz

Poniedziałek - 01.06 g. 16:00